Květiny bez starostí. Pokud jste zrovna na cestách nebo zavření v kanceláři a máte chuť obdarovat svou milou nádhernou květinou, využijte novinku libereckého květinářství – nabízíme možnost online objednávky a platbu přes internet s dovozem květin až k Vám domů nebo do zaměstnání.
Široké spektrum nabídky. Mimo květin řezaných a hrnkových si můžete vybrat z velkého množství balkonových květin, závěsů, trvalek a skalniček. Jsou pro Vás připraveny květiny z domoviny, Holandska, Itálie, i exotických zemí jako Ekvádoru nebo Kolumbie.
Prodej doplňků. Na své si jistě přijdou také zahrádkáři. V současnosti je pro Vás připraven široký sortiment zemin, substrátů, mulčovací kůry, rašeliny, hnojiv, základních prostředků k ošetření rostlin, svíček, obalů na květináče, podmisek a dalšího zboží. Připraveny jsou pro Vás také cukrovinky a jiné dárkové zboží!
Kytice pro každou příležitost. Ať už si necháte uvázat kouzelné svatební kytice, smuteční vazby nebo věnce, vše bude plně profesionální a dokonale padne k dané příležitosti. Potřebujete-li vyzdobit místnost pro oslavu narozenin nebo třeba svatbu, není nic lehčího než obrátit se na profesionální aranžéry.